WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat Frekans Detayları(Güncel 2023)WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalı güncel 2023 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

Kanal İsmi WAXIBA ENGLISH LEAGUE
Frekans18773
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalı güncel 2023 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. WAXIBA ENGLISH LEAGUE Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalı güncel 2023 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek WAXIBA ENGLISH LEAGUE Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan WAXIBA ENGLISH LEAGUE frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza WAXIBA ENGLISH LEAGUE kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup WAXIBA ENGLISH LEAGUE frekans 2023-2024 bilgileri günceldir.