UÇANKUŞ TV HD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2023)UÇANKUŞ TV HD kanalı güncel 2023 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek UÇANKUŞ TV HD Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

Kanal İsmi UÇANKUŞ TV HD
Frekans18773
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

UÇANKUŞ TV HD kanalı güncel 2023 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. UÇANKUŞ TV HD Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek UÇANKUŞ TV HD Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


UÇANKUŞ TV HD kanalı güncel 2023 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek UÇANKUŞ TV HD Türksat frekans 2023 bilgileri ile CRYSTAL TV PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan UÇANKUŞ TV HD frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza UÇANKUŞ TV HD kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup UÇANKUŞ TV HD frekans 2023-2024 bilgileri günceldir.