TEMPOTÜRK RADYO Türksat Frekans Detayları(Güncel 2022)TEMPOTÜRK RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek TEMPOTÜRK RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal kaldırılmış veya aşağıdaki frekanstan artık yayın yapmamaktadır.

Kanal İsmi TEMPOTÜRK RADYO
Frekans12559
PolarizasyonV - Dikey
SR27500
FEC2/3
KapsamaBatı

TEMPOTÜRK RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. TEMPOTÜRK RADYO Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek TEMPOTÜRK RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


TEMPOTÜRK RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TEMPOTÜRK RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan TEMPOTÜRK RADYO frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza TEMPOTÜRK RADYO kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup TEMPOTÜRK RADYO frekans 2022-2023 bilgileri günceldir.