METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Detayları(Güncel 2022)METEOROLOJININ SESI kanalı güncel 2022 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal İsmi METEOROLOJININ SESI
Frekans11957
PolarizasyonV - Dikey
SR27500
FEC5/6
KapsamaTR

METEOROLOJININ SESI kanalı güncel 2022 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. METEOROLOJININ SESI Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


METEOROLOJININ SESI kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek METEOROLOJININ SESI Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT BATI PAKET isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan METEOROLOJININ SESI frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza METEOROLOJININ SESI kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup METEOROLOJININ SESI frekans 2022-2023 bilgileri günceldir.