KINGDOM AFRICA TV Türksat Frekans Detayları(Güncel 2022)KINGDOM AFRICA TV kanalı güncel 2022 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek KINGDOM AFRICA TV Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal İsmi KINGDOM AFRICA TV
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

KINGDOM AFRICA TV kanalı güncel 2022 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. KINGDOM AFRICA TV Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek KINGDOM AFRICA TV Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


KINGDOM AFRICA TV kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek KINGDOM AFRICA TV Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan KINGDOM AFRICA TV frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza KINGDOM AFRICA TV kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup KINGDOM AFRICA TV frekans 2022-2023 bilgileri günceldir.