JUNIORS NETWORK Türksat Frekans Detayları(Güncel 2022)JUNIORS NETWORK kanalı güncel 2022 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek JUNIORS NETWORK Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal İsmi JUNIORS NETWORK
Frekans18738
PolarizasyonLHCP
SR22500
FEC2/3
KapsamaKa-West

JUNIORS NETWORK kanalı güncel 2022 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. JUNIORS NETWORK Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek JUNIORS NETWORK Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


JUNIORS NETWORK kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek JUNIORS NETWORK Türksat frekans 2022 bilgileri ile SATVIEW NETWORK isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan JUNIORS NETWORK frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza JUNIORS NETWORK kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup JUNIORS NETWORK frekans 2022-2023 bilgileri günceldir.