ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekans Detayları(Güncel 2022)ÇUKUROVA RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri aşağıdadır. Türksat kanal frekans bilgilerini girerek ÇUKUROVA RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT PAKET DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme yapabilirsiniz. Kanalı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kanal İsmi ÇUKUROVA RADYO
Frekans11096
PolarizasyonH - Yatay
SR30000
FEC5/6
KapsamaDoğu

ÇUKUROVA RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri yukarıda listelenmektedir. ÇUKUROVA RADYO Kanalının frekansı nedir hemen öğrenin. TurksatFrekans ile kanal frekans bilgilerini girerek ÇUKUROVA RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT PAKET DOĞU isimli pakette yer alan kanal için yükleme işlemi yapabilirsiniz.


ÇUKUROVA RADYO kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek ÇUKUROVA RADYO Türksat frekans 2022 bilgileri ile TRT PAKET DOĞU isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan ÇUKUROVA RADYO frekans bilgileri tablosundan faydalanarak uydu alıcınıza ÇUKUROVA RADYO kanalını yükleyebilirsiniz. Kanala ait Türksat 5A, 3A ve 4A frekans bilgileri sürekli güncellenmekte olup ÇUKUROVA RADYO frekans 2022-2023 bilgileri günceldir.